درباره ما

تلفن سفارشات لیبل

+۹۸۲۱۴۴۱۹۴۵۰۰
+۹۸۲۱۴۴۱۹۹۴۹۴

واتس آپ و تلگرام

09128850886

تلفن چاپ دیجیتال و بنر

واتس آپ و تلگرام

+۹۸۹۱۲۴۰۶۰۷۰۵

بنر چیست؟ و 5 تفاوت بنرهای اینستاگرام و تلگرام!

بنر : رنگ پس زمینه پیام اصلی پوستر را تقویت می کند و تضادی بین CTA ایجاد می کند – در اینجا دکمه “خرید” را انتخاب کنید. متن تبلیغاتی با رنگ سفید نوشته شده است. این متن را نیز می توانید در محصول مشاهده کنید. علیرغم شباهت رنگ محصول با رنگ زمینه، محصول توسط تی شرت مشکی مردانه به درستی جدا شده است. لوگوی محصول نیز به طور مناسب در برابر رنگ پس زمینه قرار گرفته است. این ها نکاتی است که باید در بنر تبلیغاتی تلگرام  خود رعایت کنید . بدین منظور با چاپ رفاه همراه باشید.

فهرست مطالب

چه زمانی باید از رنگ های ثابت برای پس زمینه استفاده نمود؟

چه زمانی از تصویر پس زمینه در پوستر استفاده کنیم؟

بدون اثرات فیزیکی یک پوستر خارق العاده طراحی نمایید

برای پوستر تبلیغاتی تلگرام بهترین زمان گرفتن نتیجه گیری چه زمانی است؟

چه زمانی باید از زیرنویس یا تم در پوستر استفاده کنیم؟

سوالات متداول در زمینه  انواع تبلیغات در فضای مجازی

فهرست تصاویر

بنر تبلیغاتی تلگرام  1

بهترین  نوع پوستر  2

عنوان مقاله بنر
دپارتمان اوج شيد
نويسنده زهرا بهرامي
تعداد كلمات 1500 كلمه
زمان مطالعه 15 دقيقه

چه زمانی باید از رنگ های ثابت برای پس زمینه استفاده نمود؟

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چه زمانی باید از رنگ های ثابت برای پس زمینه استفاده کنید، زیرا همیشه نمی توان از رنگ های ثابت برای طراحی بنر  استفاده کرد و گاهی باید ترکیب های دیگری را در نظر گرفت. اگر محصول شما دارای جزئیات زیادی مانند تصویر بالا است، بهتر است برای جلوگیری از سردرگمی مخاطب از رنگ پس زمینه استفاده کنید.
همچنین اگر در پوستر خود از افراد و شخصیت ها استفاده کنید، به کمک رنگ پس زمینه قوی به هارمونی بیشتری می رسد. کلید اصول طراحی پوستر  در چاپ رفاه این است که مخاطبان شما پیام شما را سریع و بدون سردرگمی دریافت کنند. بنر تبلیغاتی تلگرام  1 را نشان می دهد.

چه زمانی از بگ گراند در بنر استفاده کنیم؟

اگر محصول فیزیکی برای نمایش ندارید، پس زمینه نیازی به رنگ ثابت ندارد، اما می توان از تصویر پس زمینه برای این کار استفاده کرد. نمونه ای از چنین پوستری را در تصویر زیر مشاهده می کنید. در این بنر تبلیغاتی تلگرام  می توانید تصویر را در پس زمینه شلوغ ببینید اما پیام اصلی پوستر نیز از پس زمینه مشغله و مشکی جدا شده و تقریباً برجسته است. در این آگهی از افراد مشهور و محصولات فیزیکی استفاده نشده است. همانطور که قبلاً این سؤال در هنگام استفاده از تصاویر پس زمینه در پوستر ما مطرح می شود. در شرایط زیر می توان از یک تصویر به عنوان پس زمینه پوستر استفاده کرد.

بدون اثرات فیزیکی یک پوستر خارق العاده طراحی نمایید

اگر محصول خاصی دارید و می خواهید با کمک یک تصویر مناسب آن را توصیف کنید. به طور کلی در اصول طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام  چیزی که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد بحث کنتراست است. در واقع هدف شما در ichap  این است که محصول را به اندازه کافی در مقابل بیننده قرار دهید تا در نگاه اول آن را ببیند یا از تصاویر مناسب استفاده کنید تا بنر  طراحی شده شما را قبل از رفتن به صفحه دیگر ببینند.

بنر تبلیغاتی تلگرام
بنر تبلیغاتی تلگرام

بنر تبلیغاتی تلگرام  1

عناوین کوتاه و جذاب را انتخاب کنید. کاربران فرصتی برای خواندن چند جمله در بنر  شما ندارند. اگر نمی توانید پیام را حداکثر در 2 جمله برسانید، احتمالاً نمی توانید آن را در جملات بیشتری انجام دهید. در ارتباطات خود شفاف باشید. روش های قدیمی را دور بریزید و در مورد آنچه که به مخاطبان خود ارائه می دهید و از آنها چه می خواهید، شفاف باشید. مهم نیست جدی می گویید یا شوخی می کنید. برخی از شرکت ها بسته به نوع کسب و کار خود، پیام های خاصی را برای مخاطبان خود منتشر می کنند. از مردم بخواهید که اقدام کنند. بیشتر پوسترها حاوی عباراتی مانند “بازدید”، “راه رفتن”، “دیدن” و غیره هستند. بهترین  نوع پوستر  2 را نشان می دهد.

برای بنر تبلیغاتی تلگرام بهترین زمان گرفتن نتیجه گیری چه زمانی است؟

نکته کلیدی که باید در این زمینه به خاطر بسپارید زمان است، به عبارت دیگر کمبود وقت. شما تنها کسری از ثانیه فرصت دارید تا مخاطبان خود را به سمت تبلیغات خود جذب کنید، پس نباید این فرصت را با گفتن جملات غیر ضروری از دست بدهید. در مرحله بعدی ما باید تصمیم بگیریم که آیا قرار است محتوای دیگری مانند «موضوع فرعی» یا موضوعات فرعی اضافه کنیم. علاوه بر عنوان که در ادامه در چاپ رفاه  به بررسی آن خواهیم پرداخت.

بهترین  نوع پوستر
بهترین  نوع پوستر

بهترین  نوع پوستر  2

چه زمانی باید از زیرنویس یا تم در پوستر استفاده کنیم؟

قبل از ادامه، ابتدا باید عبارت را  در بنر تبلیغاتی تلگرام  تعریف کنیم. زیرنویس یک یا چند جمله در زیر عنوان اصلی است. در برخی موارد، افراد باید اطلاعات بیشتری در مورد تبلیغات خود ارائه دهند. به بنر  زیر که آگهی استخدام شرکت (درخت دلار) می باشد توجه کنید. برای مطالعه مقاله در مورد قیمت چاپ بنر ارزان مقاله قبلی مارا از ichap  مطالعه نمایید.

طراحی این پرچم به روشی بسیار ارزان انجام شده است اما جزئیات مهمی در آن وجود دارد. دلیل قیمت پایین این پرچم مطابقت آن با ماهیت فعالیت های شرکت است. آنچه در زیر عنوان اصلی قابل مشاهده است، به وضوح و بدون تردید موضوع اصلی است و از آنجایی که چیز دیگری وجود ندارد، متن ثابت است. مهمترین نکته هنگام بررسی پوستر بالا این است که اگر می خواهید زیرنویس اضافه کنید، باید به وضوح در پوستر قابل مشاهده باشد و CTA یا پیام های دیگر را مسدود نکنید.

سوالات متداول در زمینه  انواع تبلیغات در فضای مجازی

در صورت اضافه کردن زیر نویس به پوستر باید چه مواردی را رعایت کنیم؟

باید به وضوح پوستر دقت کرده تا قابل مشاهده باشد.

مهم ترین نکته که باید در تبلیغات کنترل ان را به دست بگیرید؟

کمبود وقت است و ما تنها زمان کمی داریم تا مخاطب را به سمت تبلیغ جذب نماییم.

بهترین نوع عناوین برای تبلیغات چگونه است؟

عناوین کوتاه و جذاب را انتخاب نمایید.