چاپ لیبل

چاپ لیبل

مزایای چاپ لیبل که باید بدانید

روش های متفاوت و متنوعی برای انجام تبلیغات مدنظر قرار می‌گیرد. هر شرکت، برند و کسب و کاری برای اینکه بتواند به تحقق اهداف تجاری و کاری خود دست پیدا کند، نیاز به تبلیغات دارد. اغلب این تبلیغات جلوه بصری دارند و می‌ توانند گزینه مناسبی برای دیده شدن کسب و کار باشند. چاپ لیبل از جمله روش های موثر و کارآمد در زمینه تبلیغات است که به معرفی برند و نوع کسب و کار ختم می شود.


چاپ لیبل متناسب با سایر کسب و کارها

مدیران و کارفرمایان با توجه به نوع خدمات، محصولات و کسب و کار خود از روش ‌های مختلف تبلیغات استقبال می ‌کنند. چاپ لیبل نیز می تواند بسیاری از اهداف تجاری و بلند مدت مدیران و کارفرمایان را محقق کند. در واقع این لیبل ها جزء تبلیغات بصری به حساب می آیند. به همین علت هر کسب و کاری می تواند این شیوه تبلیغاتی بصری را با توجه به نوع کسب

و کار و نیاز شغلی به خدمت بگیرد. خوشبختانه امکان طراحی لیبل منحصر به فرد برای سایر کسب و کارها وجود دارد.

چرا چاپ لیبل تاثیرگذار است؟

تبلیغات بصری علیرغم سادگی، جذابیت دارند. به همین خاطر در نگاه اول می توانند مخاطبان شما را تحت تاثیر قرار دهند. لیبل ها با توجه به ویژگی بصری بودن، خواسته یا ناخواسته مورد توجه قرار می گیرند. در برخی از موارد ممکن است توجه به چاپ لیبل چندان محسوس نباشد. در هر صورت این نوع چاپ و تبلیغات به شکل خودآگاه یا ناخودآگاه بر روی افراد بیننده و

مصرف کننده تاثیر دارد و انتخاب های بعدی آن ها را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.

مزایای چاپ برچسب

اگرچه بازاریابی می تواند تکنیک های موثری در زمینه جذب مشتری و مخاطب ارائه کند اما روش هایی نظیر چاپ لیبل نیز یکی از روش های نامحسوس تبلیغاتی به حساب می آیند. زمانی که شما برای چاپ لیبل برند خود اقدام می کنید، می توانید توضیحات لازم در مورد برند، شرکت، فعالیت و غیره را تنها با طراحی یک لیبل مناسب به مخاطب خود ارائه کنید.


معرفی برند و هویت شرکت با چاپ لیبل

توجه داشته باشید که چاپ لیبل می تواند روش موثری برای معرفی هویت شرکت و کسب و کار شما باشد. بنابراین باید نکات مهم برای طراحی و چاپ لیبل را مدنظر قرار دهید. همچنین بهتر است اطلاعات لازم را در مورد نظر و سلیقه مشتریان داشته باشید و آن ها را در طراحی لیبل به کار بگیرید.

چاپ لیبل

چاپ لیبل به شکل اختصاصی


خصوصی سازی یکی از مواردی است که در مورد چاپ لیبل بسیار مورد توجه قرار می گیرد. توانایی این روش تبلیغاتی در خصوصی‌سازی برند شما بی نظیر است. خصوصی سازی همواره یکی از تکنیک های تبلیغاتی مورد علاقه مدیران و کارفرمایان در کسب و کارهای مختلف است. آن ها تمایل دارند روش تبلیغاتی برند، محصول یا خدماتی که به مخاطبان و مشتریان خود ارائه می‌ دهند، کاملاً یونیک و متفاوت باشد. از این رو همواره از روش ‌های تبلیغاتی خصوصی‌ سازی شده استقبال می ‌کنند. چاپ لیبل به شکل منحصر به فرد یک ابزار تبلیغاتی موثر برای برند شما در نظر گرفته می شود. به کمک این ابزار شما می توانید برند خود را از سایر برندها، محصولات و خدمات متفاوت کنید. طراحی لیبل با انتخاب نوع فونت، گرافیک، رنگ و غیره انجام می شود. همین مسئله طراحی اختصاصی این روش تبلیغاتی را میسر می کند. تمامی آپشن های لازم با توجه به نظر و ایده های کارفرمایان و مدیران در چاپ لیبل به کار می روند. مدیران و کارفرمایان می توانند انواع چاپ لیبل مانند لیبل pvc ، لیبل گلاسه ، لیبل متالایز و لیبل شیشه ای را تا حد لزوم و ضرورت به شکل خصوصی و انحصاری در آورند.


مقرون به صرفه و اقتصادی


چاپ لیبل نسبت به سایر روش های تبلیغاتی بسیار کم هزینه و مقرون به صرفه است. این چاپ به گونه ای انجام می شود که سفارش های مشتریان همزمان با هم بر روی یک شیت کامل چاپ شده و طرح های مختلف روی آن برای مشتریانِ متفاوت برش داده می شود. این شیوه چاپ به صورت کلی برای چندین مشتری انجام می شود.بنابراین هزینه چاپ لیبل را بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می کند. به همین دلیل از این نوع شیوه تبلیغاتی به عنوان یک روش اقتصادی و مقرون به صرفه یاد می شود.


تنوع ایده های چاپ


هر شرکتی بسته به شرایط و نیازهای تجاری خود می تواند ایده چاپ متفاوتی را برای لیبل انتخاب کند.


نکات مهم برای چاپ لیبل


چاپ لیبل با توجه به اینکه معرف خوبی از برند و هویت شماست، باید جذابیت ظاهری لازم را برای بیننده و مخاطب داشته باشد. انتخاب فونت، رنگ و طراحی مناسب می ‌تواند جذابیت لازم را برای مشتریان ایجاد کند.نکته قابل توجه دیگر در مورد چاپ این لیبل ها این است که آن ها باید به برند، لوگو و نوع تجارت شما بسیار نزدیک باشند. یعنی تناسب لازم را با نوع کسب و کار شما داشته باشند. تنها در این صورت می توانند از هر نظر خاص و منحصر به فرد باشند و در انتخاب و تصمیم مشتریان تاثیر گذار باشند.چاپ لیبل معمولاً در نوع استاندارد انجام می شود اما امکان تغییر در سایز لیبل با توجه به نظر و سلیقه کارفرمایان و مدیران وجود دارد. ممکن است شما تمایل داشته باشید لیبل برند خود را در سایز بزرگتر یا کوچکتر چاپ کنید. خوشبختانه این امکان در مورد چاپ لیبل وجود دارد و کیفیت آن را نیز دچار تغییر نخواهد کرد.

گالری

آی چاپ
آی چاپ
آی چاپ
آی چاپ
0:00
0:00

چرا خدمات شرکت آی چاپ؟


شرکت آی چاپ ویژگی های خاص و منحصر به فردی را برای چاپ و خدماتش به مشتریان در نظر گرفته است. این مجموعه متریال مختلفی بر حسب نیاز و سلیقه مشتری برای چاپ ارائه می کند. شیرینگ، PT، PE، صدفی، پشت چسب دار،    Transparent و فیلم از متریال مورد استفاده برای چاپ برچسب هستند.نحوه چاپ برچسب در شرکت آی چاپ به دو شکل چاپ با Hot Foil و Cold Foil (طلاکوب، طلای سرد) انجام می شود.شرکت آی چاپ خدمات متنوعی در زمینه چاپ لیبل ارائه می کند. شما می توانید متناسب با نوع کسب و کار، روش و متریال مناسب را برای چاپ یا طراحی لیبل انتخاب کنید.قیمت مناسب و بهینه از دیگر ویژگی های متمایز این شرکت است.

سوالات متداول


۱.چند نوع کاغذ لیبل وجود دارد؟

گلاسه (کاغذی) (متالایز ) صدفی (pvc) ترنسپرنت (شفاف)

۲.چه لیبلی مناسب محصول ماست؟

بسته به نوع زمینه محصول یا بسته بندی که قرار است لیبل روی آن درج شود انتخاب میشود

۳.چگونه لیبل سفارش دهیم؟

جهت انتخاب درست لیبل برای محصولاتتان میتوانید از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

۴.تفاوت لیبل صدفی با گلاسه چیست؟


لیبل صدفی یا همان pvc نسبت به لیبل گلاسه از استحکام بالاتری برخوردار است

۵.لیبل ترنسپرنت چیست؟


لیبل ترنسپرنت نوعی لیبل شفاف همانند طلق است که روی آن میتوان با هر رنگی طرح مورد نظر را چاپ کرد.

۶.چه فرقی بین چاپ رول و چاپ شیت است؟

در چاپ رول لیبل ها با فاصله مشخص و منظم به صورت یکپارچه بسته بندی میشود و در لیبل شیت هر لیبل به صورت مجزا برش خورده میشود.

چاپ لیبل

مزایای چاپ لیبل (برچسب) که باید بدانید!

روش های متفاوت و متنوعی برای انجام تبلیغات مدنظر قرار می‌گیرد. هر شرکت، برند و کسب و برای اینکه بتواند به تحقق اهداف تجاری و کاری خود دست پیدا کند، نیاز به تبلیغات دارد. اغلب این تبلیغات جلوه بصری دارند و می‌ توانند گزینه مناسبی برای دیده شدن کسب و کار باشند. چاپ لیبل از جمله روش های موثر و کارآمد در زمینه تبلیغات است که به معرفی برند و نوع کسب و کار ختم می شود.

چاپ لیبل متناسب با سایر کسب و کارها

مدیران و کارفرمایان با توجه به نوع خدمات، محصولات و کسب و کار خود از روش ‌های مختلف تبلیغات استقبال می ‌کنند. چاپ لیبل نیز می تواند بسیاری از اهداف تجاری و بلند مدت مدیران و کارفرمایان را محقق کند. در واقع این برچسب ها جزء تبلیغات بصری به حساب می آیند. به همین دلیل است که کلیه کسب و کارهای قاردند این روشهای تبلیغاتی را با در نظر گرفتن مدل کسب و کار و نیاز شغلی خود استفاده کنند. گروه تبلیغاتی چاپ رفاه تولید کننده انواع برچسب های منحصر به فرد برای انواع کسب و کارها است


دسترسی سریع خدمات چاپ رفاه (چاپ لیبل)چاپ لیبل رول

روش چاپ لیبل رول روشی ارزان و اقتصادی است برای انجام تبلیغات. با این روش چاپی شما می توانید با پرداخت هزینه کم، تیراژ زیادی از برچسب های برند یا محصول شرکت خود را چاپ کنید. توجه کنید که زمانی تیراژ چاپ شما بالاست و تعداد محصولات روبه رشد است، بهتر است لیبل ارزان و اقتصادی را برای محصولات خود انتخاب کنید. در غیر این صورت مجبور به پرداخت هزینه بالایی خواهید شد.

روش چاپ لیبل رول برای محصولات متنوعی استفاده میشود. ولی بیشترین کارایی این نوع چاپ مربوط به مواردی مانند شوینده، بسته های مواد غذایی، جعبه محصولات آرایشی و بهداشتی است. چنین محصولاتی در تعداد زیادی عرضه می شوند. چنین محصولاتی برای معرفی برند خود نیاز به تعداد بالایی از چاپ لیبل دارند.چاپ لیبل شیشه ای

روش چاپ لیبل شیشه ای محبوبیت زیادی دارد. این برچسب ها به طور معمول به شکل بدون رنگ طراحی می شوند. و شما به راحتی میتوانید از هر دو طرف لیبل چاپ شده، اطلاعات مربوط به برند شامل لوگو و غیره را ببینید. چاپ لیبل نوع شیشه ای در صنعت استفاده زیادی دارد. و بیشترین کاربرد آن چاپ لیبل برای کارت های گارانتی، خودروسازی، استفاده در جعبه های مختلف محصولات آرایشی و بهداشتی، جعبه انواع بطری های نوشیدنی و موارد ساختمانی میباشد. به این نکته توجه کنید شما برای چاپ و انتخاب رنگ دلخواه لیبل شیشه ای, باید زمینه‌ای که قرار است. برچسب چاپ شده ما روی آن نصب شود را در نظر بگیرید. درواقع رنگ زمینه و رنگ انتخاب شده برای چاپ برچسب شیشه ای باید در تضاد با یکدیگر باشند. در غیر این صورت خواندن نوشته های روی برچسب چاپ شده برای مخاطب و مشتریان دشوار خواهد بود.چاپ لیبل شیت

روش چاپ لیبل شیت معمولا در برگه ای به اندازه تقریبی کاغذ A4 صورت میگیرد. برای چاپ برچسب شیت از دستگاه هایی مانند پرینترهای لیزری استفاده میشود. سایز چاپ برچسب نوع شیت متفییر است. و به صورت معمول در دو نوع A5 یا A3 انجام میشود. اما دو نوع سایز ذکر شده نسبت به سایز A4 کمتر استفاده قرار میشوند.معمولا افراد زمانی که تصمیم به چاپ برچسب شیت و یا هر نوع لیبلی میگیرند. دوست دارند در مورد انتخاب این نوع چاپ ها به آن ها مشاوره و راهتمایی لازم داده شود. مهم ترین نکته که بتوانید مناسب ترین نوع لیبل را برای چاپ انتخاب کنید. این است که ابتدا توع نیاز تجاری خود را بشناسید. از آنجایی که کارفرما و مدیر مجموعه اطلاعات لازم را در مورد‌نیازهای تجاری و نوع سلیقه مشتریان خود میداند. بنابراین برای تصمیم گیری درمورد نوع برچسب مدیر یا کارفرما میتوانند تصمیم بهتری اتخاذ کنند.چاپ لیبل گلاسه

روش چاپ لیبل گلاسه خدمتی ارزشمند برای انواع صنایع به شمار می رود. لیبل های نوع گلاسه به خاطر ظاهر بسیار زیبا و کارایی زیاد، بیشتر از دیگر لیبل ها مورد استفاده قرار می گیرند. خصوصیاتی مانند کیفیت چاپ، زیبایی ظاهری و دوام بسیار زیاد برچسب گلاسه به نوع کاغذی که مورد استفاده قرار میگیرد. و همچنین نوع چاپ این برچسب بستگی دارد. به طور کلی برچسب های گلاسه با کیفیت بسیار خوبی تولید می شوند. و در اختیار شرکت ها مختلف می گیرند. چاپ برچسب نوع گلاسه در سال های گذشته با تنوع و کیفیا بهتری نسبت به قبل انجام می شود.

دلیل این موضوع تنوع نیازهای کسب و کارهای متفاوت می باشد. تفاوت در تنوع باعث تنوع در قیمت ها شده است. در واقع برای هر کسب و کاری چه بزرگ و چه کوچک امکان چاپ و تهیه برچسب گلاسه وجود دارد. لیبل های گلاسه معمولا به گونه ای چاپ می شوند. که پشت آنها چسبدار باشد تا بتوان به راحتی آنها را بر روی هر سطحی مانند جعبه محصولات مختلف چسباند.چاپ لیبل صدفی

روش چاپ لیبل صدفی که به آن لیبل های pvc هم می گویند. دلیل این موضوع این است که ماده اولیه ساخت آن از پلاستیک یا پلی پروپیلن تهیه شده است. لیبل های نوع صدفی نیز در ناحیه پشت چسب دارند و دارای ظاهری پلاستیکی هستند. از ویژگی های جذاب آن میتوان به سطح صاف و صیقلی اشاره کرد. به دلیل ظاهر پلاستیکی که دارند این برچسب ها از مقاومت و استحکام خوبی برخوردار هستند. همین ویژگی باعث شده است که آن ها در برابر پاره شدن و کشیدگی مقاوم باشند. با تاکید باید گفت که چاپ لیبل صدفی می تواند در برابر عوامل و شرایط محیطی مختلف نسبت به دیگر برچسب ها بهتر عمل کند. این برچسب ها با توجه به سطح پلاستیکی که دارند. در برابر تغییرات مختلفی مانند تغییرات دما، رطوبت و سایر تغییرات مقاومت بهتری نسبت به سایر برچسب ها دارند.چاپ لیبل متالایز

روش چاپ لیبل متالایز مانند سایر برچسب دیگر با ویژگی های خاص و متفاوتی دشر اختیار مشتریان قرار می ‌گیرد. درواقع این چاپ را به عنوان چاپی که خاصیت ضد آب دارد می شناسند. خاصیت ضد آب بودن ایت چاپ متریال نوع pvc به کار رفته در آن است. این متریال خاصیت هایی مانند مقاومت و استحکام دارد که برچسب متالایز را به یک برچسب با ویژگی ضد آب بودن تبدیل می کند. چاپ لیبل نوع متالایز به دو صورت مات و براق انجام می شود. نمونه براق این برچسب ظاهری بسیار شیک و لوکس دارد و به دو رنگ نقره ای یا طلایی چاپ می شود. لیبل متالایز رنگ نقره ای جذابیت و زیبایی خیلی بالایی دارد. دلیل جذابیت رنگ نقره ای آن ظاهری آیینه ای این برچسب میباشد.شما می توانید چاپ لیبل (برچسب) خودتان را در سایز های مختلف و براساس نیاز خودتان به چاپ برسانید. نوع چسب لیبل ها بسیار عالی می باشند و براحتی برروی هر سطوحی می چسبند. برخی برچسب ها دارای یک لایه UV می باشند که همین امر سبب می شود در برابر آب و ضربه بسیار مقاوم و ماندگار باشند. لیبل ها بصورت دور صاف برش می خورند. ولی اگر شما بخواهید به اشکال خاصی درآید مثل بیضی ، مربع و … می توانید یک قالب برش تعبیه کنید و سپس براساس سایز دلخواه خودتان آن لیبل را برش بزنید.

سایزبندی چاپ لیبل


کوچک ترین سایز هر لیبل ۸.۵ در ۴.۸ می باشند و شما می توانید براساس نیاز خودتان این سایز ها را در کنار هم قرار بدهید و هر سایز و اندازه ای که خواستید برای خودتان لیبل طراحی کنید و دقت داشته باشید هزینه هر برچسب براساس این سایز بندی محاسبه می شود.

ویژگی چاپ لیبل در چاپ رفاه


سفارش آنلاین چاپ لیبل
تحویل لیبل درب منزل
پرداخت آنلاین هزینه چاپ
تحویل فوری یکروزه
کیفیت چاپ عالی
سایز بندی متنوع در چاپ لیبل
محل تبلیغات لیبل | چاپ لیبل

چرا چاپ لیبل تاثیرگذار است؟


تبلیغات بصری علیرغم سادگی جذابیت دارند. به همین خاطر در نگاه اول می‌توانند مخاطبان شما را تحت تاثیر قرار دهند. لیبل‌ها با توجه به ویژگی بصری بودن، خواسته یا ناخواسته مورد توجه قرار می‌گیرند. در برخی از موارد ممکن است توجه به چاپ لیبل چندان محسوس نباشد. در هر صورت این نوع چاپ و تبلیغات به شکل خودآگاه یا ناخودآگاه بر روی افراد بیننده و مصرف‌کننده تاثیر دارد و انتخاب‌های بعدی آن‌ها را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد.

تاثیرگذاری چاپ لیبل

مزایای چاپ برچسب

مزایای چاپ برچسب

اگرچه بازاریابی می‌تواند تکنیک‌های موثری در زمینه جذب مشتری و مخاطب ارائه کند اما روش‌هایی نظیر چاپ لیبل نیز یکی از روش‌های نامحسوس تبلیغاتی به حساب می‌آیند. زمانی که شما برای چاپ لیبل برند خود اقدام می‌کنید، می‌توانید توضیحات لازم در مورد برند، شرکت، فعالیت و غیره را تنها با طراحی یک لیبل مناسب به مخاطب خود ارائه کنید.

هر شرکتی بسته به شرایط و نیازهای تجاری خود می‌تواند ایده چاپ متفاوتی را برای لیبل انتخاب کند.معرفی برند و هویت شرکت با چاپ لیبل

توجه داشته باشید که چاپ لیبل می‌تواند روش موثری برای معرفی هویت شرکت و کسب وکار شما باشد. بنابراین باید نکات مهم برای طراحی و چاپ لیبل را مدنظر قرار دهید. همچنین بهتر است اطلاعات لازم را در مورد نظر و سلیقه مشتریان داشته باشید و آن‌ها را در طراحی لیبل به کار بگیرید.

مقرون به صرفه و اقتصادی

چاپ لیبل نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی بسیار کم‌هزینه و مقرون‌به‌صرفه است. این چاپ به گونه‌ای انجام ‌می‌شود که سفارش‌های مشتریان همزمان با هم بر روی یک شیت کامل چاپ شده و طرح‌های مختلف روی آن برای مشتریان متفاوت برش داده می‌شود. این شیوه چاپ به صورت کلی برای چندین مشتری انجام می‌شود. بنابراین هزینه چاپ لیبل را بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می‌کند. به همین دلیل از این نوع شیوه تبلیغاتی به عنوان یک روش اقتصادی و مقرون‌ به‌ صرفه یاد می‌شود.

معرفی برند با چاپ لیبل

نکات مهم برای چاپ لیبل

چاپ لیبل با توجه به این‌که معرف خوبی از برند و هویت شماست، باید جذابیت ظاهری لازم را برای بیننده و مخاطب داشته باشد. انتخاب فونت، رنگ و طراحی مناسب می‌تواند جذابیت لازم را برای مشتریان ایجاد کند. نکته قابل توجه دیگر مورد چاپ این لیبل‌ها این است که آن‌ها باید به برند، لوگو و نوع تجارت شما بسیار نزدیک باشند. یعنی تناسب لازم را با نوع کسب‌ و کار شما داشته باشند. تنها در این صورت می‌توانند از هر نظر خاص و منحصر به‌ فرد باشند و در انتخاب و تصمیم مشتریان تاثیرگذار باشند. چاپ لیبل معمولا در نوع استاندارد انجام می‌شود اما امکان تغییر در سایز لیبل با توجه به نظر و سلیقه کارفرمایان و مدیران وجود دارد. ممکن است شما تمایل داشته باشید لیبل برند خود را در سایز بزرگتر یا کوچکتر چاپ کنید. خوشبختانه این امکان در مورد چاپ لیبل وجود دارد و کیفیت آن را نیز دچار تغییر نخواهد کرد.

چاپ لیبل به شکل اختصاصی

خصوصی‌سازی یکی از مواردی است که در مورد چاپ لیبل بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. توانایی این روش تبلیغاتی در خصوصی سازی برند شما بی‌نظیر است. خصوصی‌سازی همواره یکی از تکنیک‌های تبلیغاتی مورد علاقه مدیران و کارفرمایان در کسب و کارهای مختلف است. آن‌ها تمایل دارند روش تبلیغاتی برند، محصول یا خدماتی که به مخاطبان و مشتریان خود ارائه می‌دهند، کاملا یونیک و متفاوت باشد. از این رو همواره از روش‌های تبلیغاتی خصوصی‌سازی شده استقبال می‌کنند. چاپ لیبل به شکل منحصر به فرد یک ابزار تبلیغاتی موثر برای برند شما در نظر گرفته می‌شود. به کمک این ابزار شما می‌توانید برند خود را از سایر برندها، محصولات و خدمات متفاوت کنید. طراحی لیبل با انتخاب نوع فونت، گرافیک، رنگ و غیره انجام می‌شود. همین مسئله طراحی اختصاصی این روش تبلیغاتی را میسر می‌کند. تمامی آپشن‌های لازم با توجه به نظر و ایده‌های کارفرمایان و مدیران در چاپ لیبل به کار می‌روند. مدیران و کارفرمایان می‌توانند انواع چاپ لیبل مانند لیبل pvc، لیبل گلاسه، لیبل متالایز و لیبل شیشه ای را به شکل انحصاری درآورند.

چاپ لیبل به شکل اختصاصی

چرا خدمات شرکت آی چاپ؟

شرک آی چاپ ویژگی‌های خاص و منحصر به فردی را برای چاپ و خدماتش به مشتریان در نظر گرفته است. این مجموعه متریال‌ مختلفی برحسب نیاز و سلیقه مشتری برای چاپ ارائه می‌کند. شیرینگ، PE ،PT، صدفی، پشت چسب‌دار، Transparent و فیلم از متریال مورد استفاده برای چاپ برچسب هستند. نحوه چاپ لیبل در شرکت آی چاپ به دو شکل چاپ با Hot Foil و Cold Foil (طلاکوب و طلای سرد) انجام می‌شود. شرکت آی چاپ خدمات متنوعی در زمینه چاپ لیبل ارائه می‌کند. شما می‌توانید متناسب با نوع کسب و کار، روش و متریال مناسب را برای چاپ یا طراحی لیبل انتخاب کنید. قیمت مناسب و بهینه از دیگر ویژگی های متمایز این شرکت است.

سوالات متداول در خصوص چاپ لیبل

چند نوع کاغذ لیبل وجود دارد؟

گلاسه (کاغذی) (متالایز ) صدفی (pvc) ترنسپرنت (شفاف)

چه لیبلی مناسب محصول ماست؟

بسته به نوع زمینه محصول یا بسته بندی که قرار است لیبل روی آن درج شود انتخاب میشود.

چه لیبلی مناسب محصول ماست؟

جهت انتخاب درست لیبل برای محصولاتتان میتوانید از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

چگونه لیبل سفارش دهیم؟

جهت انتخاب درست لیبل برای محصولاتتان میتوانید از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

تفاوت برچسب صدفی با گلاسه چیست؟

لیبل صدفی یا همان pvc نسبت به برچسب گلاسه از استحکام بالاتری برخوردار است.

لیبل ترنسپرنت چیست؟

برچسب ترنسپرنت نوعی برچسب شفاف همانند طلق است که روی آن میتوان با هر رنگی طرح مورد نظر را چاپ کرد.

چه فرقی بین چاپ لیبل رول و چاپ لیبل شیت است؟

در چاپ رول برچسب ها با فاصله مشخص و منظم به صورت یکپارچه بسته بندی میشود و در لیبل شیت هر لیبل به صورت مجزا برش خورده میشود.


0:00
0:00