درباره ما

نمونه های چاپ بنر

 

مقدمه ای بر چاپ بنر

در دنیای امروز بنر کاربردهای زیادی دارد و در بسیاری از موارد می توان از آن استفاده کرد. در ادامه به چند کاربرد رایج بنر در ایران اشاره می کنیم. بنرها ابزار تبلیغاتی و اطلاع رسانی مهمی هستند که افراد تمایل دارند در فضاهای خاص از آن استفاده کنند. مقوله چاپ با توجه به کاربردهای مختلف آن ویژگی های خاصی دارد! و هرکسی نمی تواند مطابق با سلیقه خود طراحی و چاپ کند. برای درخواست چاپ هر نوع بنری می توانید سایت آی چاپ را دنبال کنید و از این طریق اقدام کنید.

نوع بنر

بنر ها در نوع خاصی چاپ می شوند. گاهی از این محصول برای معرفی یا تبلیغ یک برند استفاده می شود. گاهی اوقات فقط برای اطلاعات در زمینه های مختلف استفاده می شود. بنابراین بنرها با توجه به هدفشان طراحی می شوند. اما همین بنر را می توان به دو صورت چاپ کرد. گاهی اوقات یک بنر نیاز به چاپ و استفاده سریع دارد. این کار در برخی از مراکز چاپ به صورت حرفه ای انجام می شود.

 

دسترسی سریع خدمات چاپ بنر


عوامل موثر بر چاپ بنر

چاپ کردن بنر فقط بر روی مواد خاصی انجام می شود که بر هزینه واردات این بنرها می افزاید. اما در بین بنرهای وارداتی فقط کیفیت متریال کره ای قابل قبول است و کیفیت چاپ بالاتر است. توجه داشته باشید که هنگام چاپ این بنرها حتما از مواد باکیفیت استفاده کنید.

استفاده از جوهر مرغوب ضامن چاپ بنر با کیفیت می باشد. اغلب برای چاپ این محصولات باید از انواع خاصی از جوهرها استفاده کرد. کیفیت جوهر و کیفیت متریال می تواند تاثیر زیادی بر تبلیغات چاپی یا بنر مناسب داشته باشد.طراحی نیز بخشی جدایی ناپذیر از محصولات تبلیغاتی چاپی است.

طراحی تأثیر عمیقی بر افرادی که هر روز آن را می بینند دارد. این طرح ها گاه تصور مخاطب را از محصول تغییر می دهد. افزایش یا کاهش جذابیت مخاطب یکی از اثرات طراحی بنر تبلیغاتی است.

 
 

عملکرد بنر

مهمترین ویژگی هایی که یک محصول را به یک بنر تبدیل می کند عبارتند از:عرض بنرها از 3.20 متر تا 5 متر متفاوت است.جنس مورد استفاده پی وی سی می باشد.

وزن مواد بنر می تواند از 8 تا 18 اونس متفاوت باشد که می تواند بر کیفیت بنر تأثیر بگذارد.تراکم مواد نیز بر کیفیت چاپ بنر بسیار بالایی را ایجاد می کند. از تراکم بالای این متریال می توان به عنوان سایه زنی یا تبلیغاتی روی سازه استفاده کرد.

این بنرها را می توان در دو طرف مواد چاپ کرد و بر روی سازه های پست سبک در پارک ها یا وسط جاده ها نصب کرد.

می توان بنرها را روی مواد مختلفی چاپ کرد. بنر سولیت، بنر مشبک و بنر شبرنگ از جمله این بنرها هستند.تبلیغات خود را با بنرها برای تاثیر بیشتر سفارشی کنید

چاپ کردن بنر بسیار قابل تنظیم است. شما می توانید طراحی را مطابق با ذهنیت مصرف کننده هدف هدایت کنید. اگر کسب و کار شما در مورد لباس زنانه است، می توانید بنر تبلیغاتی خود را طوری طراحی کنید که شامل رنگ ها، سبک ها، الگوها و تصاویری باشد که برای مخاطبان زن جذاب باشد.

برای موثر بودن این امر، درک احساسات مصرف کننده و اهداف محصول شما ضروری است. طراحی موثر یک پوستر می تواند چیزهای زیادی در مورد کسب و کار و وعده شما بگوید. در حالی که برخی از محصولات با استفاده از الگوهای ساده و مینیمال تبلیغ می شوند، برخی دیگر به طرح های پر جنب و جوش نیاز دارند.

 

چاپ بنر تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی را می توان در هر مکانی قرار داد – در یک نمایشگاه، در یک رویداد به عنوان حامی مالی، یا خارج از مرکز تجاری شما. هر بار که یک مصرف کننده صفحه بنر شما را می بیند، دوباره به روز می شود. شما به راحتی می توانید بدون صرف منابع به مصرف کنندگان هدف خود برسید. کلید بازاریابی موثر، تبلیغ خدمات یا محصول خود بدون صرف هزینه زیاد برای تبلیغات است. همچنین چاپ لیبل نیز می تواند بر معرفی برند شما تاثیر گذار باشد.

تبلیغات بنری هنوز هم یکی از روش های ترجیحی برای قرار گرفتن در معرض کسب و کار است زیرا فقط با مخاطبان هدف شما ارتباط برقرار می کند بدون اینکه مزاحم کسانی شود که علاقه ای به خدمات شما ندارند. خاص ترین بنرهای تبلیغاتی را در سایت ما آی چاپ مشاهده کنید.

چاپ بنر فوری یکی از مهمترین موارد برای مشتریان است. از این رو تیم ما توانست با استفاده از دستگاه مخصوص چاپ بنر مشتری را در کمترین زمان ممکن تحویل دهد.قیمت چاپ بنر

قیمت چاپ بنر را می توان با متر مربع محاسبه کرد، در مجموعه های چاپ دو نوع کیفیت چاپ وجود دارد. این دو نوع بنر از نظر جنس پارچه بنر یکسان هستند اما کیفیت چاپ متفاوتی را در اختیار مشتری قرار خواهند داد.

مشتریانی که به دنبال بنر ارزان هستند و کیفیت چاپ برای آنها در درجه دوم اهمیت قرار می گیرد، می توانند بنر نوع اول را با قیمت کمتر انتخاب کنند. از طرفی اگر جزو افرادی هستید که کیفیت بنر برایتان اهمیت زیادی دارد، می توانید به فکر چاپ بنر نوع دوم با قیمت بالاتر (هنوز ارزانتر از بقیه) از چارت تیم باشید.

دریافت قیمت آنلاین

پس از پرینت بنر در تیم حرفه ای ما، بسته به نحوه نصب بنر خود می توانید خدمات چاپ مورد نیاز خود را انتخاب کنید. اگر می خواهید بنر خود را با طناب بچسبانید، در قسمت سفارش، پانچ بنر را انتخاب کنید. در این صورت مجموعه ما با توجه به تعداد پانچ هایی که برای بنر خود انتخاب کرده اید، بنر را پانچ می کند تا بتوانید به راحتی بنر خود را با طناب نصب کنید. اغلب مشتریان می‌خواهند یک چوب را از بالا و پایین بنر عبور دهند و بنر خود را نصب کنند، یا می‌خواهند بنر را روی داربست نصب کنند. در این صورت می توانید خدمات بسته بندی بنر را انتخاب کنید.

برخی دیگر از انواع بنر:


بنر تسلیت

اهدای بنر تسلیت برای خانواده آن مرحوم به نشانه همدردی و تسلیت امروز تقاضای زیادی دارد. از این رو تیم آی چاپ، چاپ بنر تسلیت را در دو طرح افقی و عمودی به مشتریان خود پیشنهاد داده است.


بنر حج

با بنر مکه مکرمه می توانید به عزیزانتان خوش آمد بگوئید، برایشان حس خوب بفرستید و بازگشتشان را از سرزمین وحی تبریک بگویید. طرح های زیادی در این زمینه برای شما آماده کرده ایم.


بنر کربلا

با چاپ بنر مبارک کربلای معلی به دوستان و آشنایان خود تبریک بگویید و زیارت کربلا و نجف را به آنها تبریک بگویید. زیباترین طرح های بنر کربلا را در مجموعه ما مشاهده می کنید.


بنر خوش آمد گویی

اگر در یک کنفرانس یا یک رویداد خاص هستید و می خواهید از مهمانان ویژه خود استقبال کنید، چاپ بنر خوش آمدگویی می تواند راه حل شما باشد. خاص ترین بنرهای خوش آمدگویی را در سایت ما آی چاپ مشاهده کنید.

 

سئوالات متداول

در طراحی بنر حالت رنگ چگونه انتخاب می شود؟

در طراحی بنر، حالت رنگ باید بر اساس CMYK باشد و در صورت استفاده از حالت رنگی RGB، چاپ دچار مشکل می شود.

یک بنر در چه اندازه هایی قابل طراحی است؟

در دو اندازه واقعی و سایز دهم

اندازه واقعی در طراحی چیست؟

به عنوان مثال بنر 1*2 متری به ابعاد 100*200 سانتی متر طراحی شده است. (اندازه فایل افزایش می یابد)

سایز دهم در طراحی یک بنر چیست؟

در این صورت بنر 1*2 متری با سایز 10*20 سانتی متر طراحی می شود. (اندازه فایل بسیار کاهش یافته است)

کاربرد های بنر قاب فلزی چیست؟

برای مواقعی که جایی برای نصب بنر موجود نباشد و یا بخواهیم بنر در محیط بازی قرار گیرد

میزان استفاده از بنر های مناسبتی چه میزان است؟

از شهادت و ولادت ائمه و امامان گرفته تا اعیاد ملی مانند 13 آبان، عید نوروز، روز پزشک و …. را می توان برای استفاده از این نوع بنر نام برد

برای سفارش بنر باید چه موارد را در نظر داشته باشیم؟

اندازه، عنوان، متن و تصویر مورد نظر، پس زمینه و توجه به حفظ محتوا