درباره ما

تلفن سفارشات لیبل

+۹۸۲۱۴۴۱۹۴۵۰۰
+۹۸۲۱۴۴۱۹۹۴۹۴

واتس آپ و تلگرام

09128850886

تلفن چاپ دیجیتال و بنر

واتس آپ و تلگرام

+۹۸۹۱۲۴۰۶۰۷۰۵

بنر تبلیغاتی و 3 راه برای انجام طراحی های تبلیغاتی!

بنر : با گسترش تبلیغات نمایشی آنلاین، نحوه ایجاد و استفاده از بنر تبلیغاتی برای کسب و کار را باید بیاموزید. دانستن این اصول و رعایت آنها می تواند نرخ تبدیل را در کمپین های بازاریابی دیجیتال بهینه کند و اطمینان حاصل کند که کسب و کارها بازدهی بهتری از سرمایه گذاری دریافت می کنند و ترافیک وب سایت را افزایش می دهد، که همان بازده است که در نتیجه منجر به فروش بیشتر می شود. در این مقاله  در چاپ رفاه به این می پردازیم که پوستر تبلیغاتی چگونه است؟ و چگونه باعث کسب درآمد می شود، چه مزیت هایی دارد و چه اصولی را باید برای ایجاد پوستر های تبلیغاتی رعایت کرد. ما همچنین ابزارهایی را برای طراحی تبلیغات پوستری  ارائه می دهیم.

فهرست مطالب

پوستر های تبلیغاتی چیست؟ و چگونه باعث رشد کسب و کار می شوند؟

تبلیغات چگونه کار می کند؟ و مهم ترین راه کسب درامد چیست؟

چگونه تبلیغات باعث افزایش خرید و شناخت برند می شوند؟

اصول طراحی برای اثربخشی بیشتر در فضای مجازی

فراخوانی برای اقدام چه نقشی در افزایش فروش دارد؟

سوالات متداول در زمینه طراحی انواع پوستر های تبلیغاتی

فهرست تصاویر

بنر تبلیغاتی  1

اصول طراحی پوستر  2

تغرفه تبلیغات پوستر   3

عنوان مقاله بنر
دپارتمان اوج شيد
نويسنده زهرا بهرامي
تعداد كلمات 1500 كلمه
زمان مطالعه 15 دقيقه

پوستر های تبلیغاتی چیست؟ و چگونه باعث رشد کسب و کار می شوند؟

“Banner Ad” که با نام “Display Ad” نیز شناخته می شود، در واقع نوعی بیلبورد دیجیتالی است. سعی کنید با استفاده از پوسترهای تبلیغاتی، تصاویر و جلوه های بصری توجه مخاطبین هدف خود را جلب کنید و ترافیک را به سمت سایت تبلیغ کننده هدایت کنید. این بنر  معمولا در نقاط پربازدید و بازدید شده در وب سایت ها قرار می گیرند و باعث افزایش آگاهی از برند، نرخ کلیک (CTR)، فروش و سرنخ می شوند. که در نتیجه بالا رفتن این امار های بازدهی عالی و بی نظیری نصیب کسب و کار شما می شود.

اگر بنر تبلیغاتی به شیوه ایی صحیح و اصولی طراحی شوند، توجه خوانندگان و بینندگان را به خود جلب می کند و آنها را به کسب اطلاعات بیشتر در مورد موضوع پلاکارد ترغیب  و راهنمایی می کنند. تبلیغات پوستر اغلب دارای رنگ های روشن، جذاب، بدون متن طولانی هستند و به جای متن، از تصاویر و محتوای چندرسانه ای برای انتقال پیام و اطلاعات استفاده می کنند. که این موضوع در چاپ رفاه  باعث می شود حواس بینایی و شنوایی مخاطب درگیر شده و تاثیر تبلیغ دوبرابر حالت عادی  باشد.

تبلیغات بنر  چگونه کار می کند؟ و مهم ترین راه کسب درامد چیست؟

تبلیغات برای گروه های تبلیغاتی و پلتفرم های تبلیغاتی درآمد ایجاد می کند. به همین دلیل، این یکی از موثرترین و مهم ترین راه های کسب درآمد در بازاریابی دیجیتال است. اما چگونه این پوستر ها باعث افزایش درآمد می شوند؟ بیایید بگوییم این یک پلت فرم رسانه ای است. در این صورت شما یک وب سایت با محتوای باکیفیت، مفید و باارزش دارید و افراد زیادی از وب سایت شما بازدید می کنند، اما نمی توانید روی این محتوا سرمایه گذاری کنید. وب سایت شما دارای ترافیک بالا و فرصت های ارزشمندی است که تبلیغ کنندگان می توانند روی آن سرمایه گذاری کنند. بنر تبلیغاتی  1 را نشان می دهد.

برای استفاده از این سایت ها برای کسب درآمد باید به یک شبکه تبلیغاتی بپیوندید. این پلتفرم‌ها شما را با تبلیغ‌کنندگان مرتبط می‌کنند و متنی را در اختیار شما قرار می‌دهند تا به کد وب‌سایت خود اضافه کنید تا به‌طور خودکار تبلیغات بنر  در وب‌سایت شما در  ichap نمایش داده شود. در نهایت به ازای هر کلیک یا مشاهده این تبلیغات، پورسانت دریافت خواهید کرد.

بنر تبلیغاتی
بنر تبلیغاتی

بنر تبلیغاتی  1

چگونه تبلیغات بنر  باعث افزایش خرید و شناخت برند می شوند؟

همچنین تبلیغ کنندگان می توانند از این طریق درآمد و آگاهی از برند خود را افزایش دهند. فرض کنید شما یک کسب و کار دارید و می خواهید آگاهی از برند خود را افزایش دهید و درآمد خود را افزایش دهید. در این صورت باید پوستر های تبلیغاتی خود را در وب سایت هایی مانند چاپ رفاه  قرار دهید که مخاطبان هدف شما بیشترین بازدید را دارند. برای انجام این کار، شما به پلتفرم های تبلیغاتی نمایشی برای خرید فضای تبلیغاتی خاص در وب سایت های محبوب پرداخت می کنید. اگر تبلیغات شما به درستی طراحی شده و موثر باشد، هزینه تبلیغات به ازای هر کلیک نسبت به درآمد ایجاد شده و شرکت شما کاهش می یابد “بازده سرمایه گذاری | بازگشت سرمایه” افزایش می یابد. اصول طراحی پوستر  2 را نشان می دهد.

اصول طراحی بنر تبلیغاتی برای اثربخشی بیشتر در فضای مجازی

هنگامی که ابزار مناسب برای ایجاد پوستر های تبلیغاتی را پیدا کردید، باید این کار را طبق اصول ایجاد یک پوستر ها برای تبلیغات شروع کنید. بنر را می توان با توجه به سلیقه شما و با توجه به سلیقه طراح ساخت، اما توجه به عوامل دیگر  در  ichap برای تاثیرگذاری بیشتر تبلیغات و دستیابی به موفقیت بسیار مهم است. در غیر این صورت می توان پوستری ساخت که جلوه خوبی نداشته باشد و فقط مکانی در صفحه وب باشد. تصویر زیر نمونه ای از بنر تبلیغاتی با طراحی مناسب را نشان می دهد.

اصول طراحی پوستر 
اصول طراحی پوستر

اصول طراحی پوستر  2

فراخوانی برای اقدام چه نقشی در افزایش فروش دارد؟

فراخوان برای اقدام (CTA) عنصری است که مشتریان بالقوه را تشویق می کند تا در مورد خدمات یا محصولات یک شرکت اطلاعات بیشتری کسب کنند. عنصر دعوت به اقدام می تواند افراد را تشویق کند تا روی تبلیغ شما کلیک کنند و در مورد محتوای شما اطلاعات بیشتری کسب کنند. فراخوان‌های اقدام اغلب با کلمات و عباراتی مانند «خرید»، «بیشتر بدانید»، «از اینجا شروع کنید»، «دانلود» و غیره نمایش داده می‌شوند. تغرفه تبلیغات پوستر   3 را نشان می دهد

به طور کلی، رنگ عنصر CTA در تبلیغ توجه بازدید کننده را جلب می کند و او را در مسیر درست قرار می دهد. این دکمه به صفحه محصولات یا خدمات در نظر گرفته شده در آگهی پیوند داده شده است و یک راه عالی برای افزایش نرخ کلیک آگهی و افزایش ترافیک ورودی وب سایت است.

تغرفه تبلیغات پوست
تغرفه تبلیغات پوست

تغرفه تبلیغات پوستر   3

سوالات متداول در زمینه طراحی انواع پوستر های تبلیغاتی

بنر ها چگونه باعث درامد زایی می شوند؟

اگر پوستر ها را در سایت های پر بازده قرار دهید با هر کلیک هم پورسانت دریافت می کندی و هم باعث دیده شدن برند خود می شوید.

چه عاملی برای بنر تبلیغاتی درامد ایجاد می کند؟

تبلیغات برای گروه های تبلیغاتی و پلتفرم های تبلیغاتی درآمد ایجاد می کند.

بهترین راه برای طراحی بنر چه می باشد؟

می تواند به سلیقه شما یا طراح موردنظر در ichap باشد اما رعایت بکسری از اصول برای اثربخشی الزامی است.