درباره ما

بنر تسلیت

چاپ بنر تسلیت

چاپ بنر تسلیت سال هاست که به عنوان یکی از خدمات اصلی چاپخانه ها ارائه می شود. این نوع بنرها برای ابراز همدردی با خانواده های داغدار چاپ می شوند. معمولا افراد مختلف برای همدردی در مصیبت های دوستان، آشنایان و همسایه ها از بنر تسلیت استفاده می کنند. بنرهای تسلیت در ابعاد مختلفی چاپ می شوند و این موضوع بستگی به فردی دارد که بنر را سفارش می دهد. بنر تسلیت معمولا به رنگ مشکی بوده و رنگ متن آن متفاوت می باشد.

چاپ بنر تسلیت معمولا نیاز به زمان زیادی ندارد، این موضوع به این خاطر است که از قبل موارد مورد نیاز بر روی این بنر ها چاپ شده و فقط جای اسامی را خالی می گذارند. همین امر باعث می شود تا بنرهای تسلیت در مدت زمان کوتاهی آماده و به دست مشتریان برسند. با توجه به شرایط خاص استفاده از این بنرها، در اغلب موارد به صورت فوری سفارش داده می شوند. بدین ترتیب چاپخانه هایی که بتوانند در مدت زمان کوتاه تری بنر تسلیت را چاپ کرده و به دست مشتری برسانند، نسبت به سایر چاپخانه ها مشتریان بیشتری جذب خواهند کرد.

 

 
 

برخی از خدمات چاپ بنر 
 

خدمات بنر تسلیت

بنر تسلیت به عنوان یکی از مهمترین مواردی است که در مراسم تشییع و دفین فرد فوت شده استفاده می‌شود. بنر تسلیت باید با استفاده از تجهیزات پیشرفته و بر روی بنر با کیفیت و با طراحی شیک و مجلسی انجام شود. این امر به دلیل اینکه بنرهای تسلیت باید به بهترین شکل ممکن، حس احترام و عزت خانواده متوفی را نسبت به فرد فوت شده به نمایش بگذارند.

چاپ بنر تسلیت سال هاست که به عنوان یکی از خدمات اصلی چاپخانه ها ارائه می شود. این نوع بنرها برای ابراز همدردی با خانواده های داغدار چاپ می شوند. معمولا افراد مختلف برای همدردی در مصیبت های دوستان، آشنایان و همسایه ها از بنر تسلیت استفاده می کنند. بنرهای تسلیت در ابعاد مختلفی چاپ می شوند و این موضوع بستگی به فردی دارد که بنر را سفارش می دهد. بنر تسلیت معمولا به رنگ مشکی بوده و رنگ متن آن متفاوت می باشد.تجهیزات چاپ بنر تسلیت

چاپ بنر تسلیت معمولا نیاز به زمان زیادی ندارد، این موضوع به این خاطر است که از قبل موارد مورد نیاز بر روی این بنر ها چاپ شده و فقط جای اسامی را خالی می گذارند. همین امر باعث می شود تا بنرهای تسلیت در مدت زمان کوتاهی آماده و به دست مشتریان برسند. با توجه به شرایط خاص استفاده از این بنرها، در اغلب موارد به صورت فوری سفارش داده می شوند. بدین ترتیب چاپخانه هایی که بتوانند در مدت زمان کوتاه تری بنر تسلیت را چاپ کرده و به دست مشتری برسانند، نسبت به سایر چاپخانه ها مشتریان بیشتری جذب خواهند کرد.

چاپ بنر تسلیت باید با استفاده از تجهیزات پیشرفته و بر روی بنر باکیفیت انجام شود. این موضوع به این خاطر است که بنرهای تسلیت باید بسیار شیک و مجلسی باشند تا امکان رسیدن به هدف نهایی که عزت و احترام به خانواده متوفی بوده را به بهترین شکل ممکن فراهم سازند. بدین ترتیب بهتر است چاپ انواع بنر تسلیت را به مراکزی بسپارید که تجربه و تخصص بالایی در زمینه چاپ بنر دارند. این موضوع می تواند خیال شما را از بابت بنر تهیه شده راحت نماید. بنر تسلیت انواع مختلفی دارد که در ادامه با انواع این بنرها آشنا خواهید شد.


 
 
بنر تسلیت
بنر تسلیت

معرفی انواع بنر تسلیت

چاپ بنر تسلیت در انواع مختلفی انجام می شود. هر فردی می تواند بر اساس نوع سلیقه و مکانی که قرار است بنر نصب شود، مدل مناسب را انتخاب کند. هر کدام از این بنرها کیفیت بالایی داشته و از نظر عزت و احترام به خانواده متوفی فرق چندانی ندارند. اما یا توجه به مختلف بودن سلیقه ها، بنرها نیز متنوع طراحی می شوند تا همه افراد از این نوع بنرها با رضایت کامل استفاده نمایند.

بنر دیواری یا افقی

بنر دیواری یا افقی یکی از رایج ترین نمونه از بنرهای تسلیت به شمار می رود. چاپ بنر تسلیت به صورت افقی کمک می کند تا بتوان بنرها را با ابعاد نسبتا بزرگی تهیه کرد. بزرگ بودن بنرها می تواند جلوه بهتری داشته باشد و این موضوع از طرفی می تواند نشان دهنده ابراز همدردی بیشتر با خانواده داغ دیده باشد. بنرهای دیواری در صورت نیاز از گوشه ها پانچ می شوند تا به راحتی بتوان آنها را بر روی دیوار نصب کرد. مزیت پانچ بودن گوشه بنرها این است که بر اثر کوبیدن میخ پاره نمی شوند. البته امروزه در اغلب موارد امکان استفاده از میخ وجود ندارد و با چسب بنرها را نصب می کنند.

 

بنر ایستاده یا عمودی

بنرهای ایستاده نوع دیگری از بنرهای تسلیت به شمار می روند. چاپ بنر تسلیت به صورت ایستاده کمک می کند تا بتوان بنر را بر روی یک استند مناسب نصب کرده و به صورت ایستاده آن را قرار داد. بنرهای ایستاده و افقی از نظر قیمت تفاوت خاصی با هم ندارند. هر فردی بر اساس موقعیت و سلیقه خود می تواند نوع بنر تسلیت را انتخاب کند. امکان چاپ عکس هم برای بنرهای ایستاده و هم برای بنرهای افقی وجود دارد و از این نظر بنرها محدودیت خاصی ندارند.

ابعاد بنر تسلیت افقی

چاپ بنر تسلیت افقی معمولا با طول ۲، ۲.۵ و ۳ متر انجام می شود. بدین ترتیب بنرهای افقی حداقل ۲ متر و حداکثر ۳ متر طول دارند. برای بنرهایی که طول دو متر دارند، ارتفاع ۶۰ سانتی متر در نظر گرفته می شود. برای بنرهایی که دارای طول ۲.۵ الی ۳ متر می باشند، ارتفاع ۷۰ سانتی متر در نظر گرفته می شود. بدین ترتیب تناسب طول و عرض رعایت می شود تا بنرها از نظر ظاهری شکیل به نظر برسند. توجه داشته باشید که هر چه طول و عرض بنر بیشتر شود، قیمت تمام شده آن نیز افزایش می یابد.

بنر تسلیت
بنر تسلیت

چاپ بنر تسلیت با ابعاد مختلف

چاپ بنر تسلیت از نظر ابعاد محدودیت خاصی ندارد و با هر ابعادی می توان این بنرها را چاپ کرد. البته در این بین ابعادی وجود دارد که به عنوان استاندارد شناخته می شوند و اغلب چاپخانه ها بنرهای تسلیت را با این ابعاد چاپ می کنند. اگر ابعاد و اندازه هایی غیر از موارد استاندارد مد نظر شما باشد، باید به صورت سفارشی آن را تهیه کنید. بنرهای سفارشی معمولا به زمان بیشتری نسبت به بنرهای استاندارد برای چاپ نیاز دارند.

ابعاد بنر ایستاده

بنرهای ایستاده بنرهایی هستند که بیشتر برای فضای داخل مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به اینکه در محیط های سر بسته امکان نصب بنرهای افقی وجود ندارد، بنرهای ایستاده اهمیت پیدا می کنند. این نوع بنرها بر روی استند مناسب نصب می شوند. این بنرها معمولا در ارتفاع دو متر ساخته می شوند. عرض این بنرها می تواند ۹۰ یا ۱۰۰ سانتی متر انتخاب شود. متوجه شدیم که بنرهای ایستاده با تنوع کمتری از نظر ابعاد قابل چاپ می باشند.

 


قیمت چاپ بنر

تسلیت قیمت چاپ بنر تسلیت موضوعی است که شاید برای اغلب مشتریان اهمیت داشته باشد. بهتر است بدانید که جنس بنر یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت تمام شده این بنرها به شمار می رود. از عوامل دیگری که می تواند در قیمت این نوع از بنرها تاثیرگذار باشد، ابعاد بنر است. بزرگتر بودن بنر باعث می شود تا قیمت آن نیز افزایش یابد. البته با توجه به کاربرد این نوع بنرها اغلب افراد کیفیت را به قیمت پایین ترجیح می دهند و به دنبال بنرهایی با بهترین کیفیت ممکن هستند.

جمع بندی نهایی

در این مطلب متوجه شدیم که چاپ بنر تسلیت به دو شکل عمودی و افقی امکان پذیر است. بنرهای افقی برای نصب بر روی دیوارهای منزل در داخل کوچه و خیابان به کار می روند و بنرهای ایستاده برای نصب بر روی استند و قرار گرفتن در فضای داخلی خانه ها کاربرد دارند. قیمت چاپ این بنرها بر اساس متراژ و کیفیت متریال تعیین می شود و نمی توان قیمت مشخصی برای این بنرها تعیین کرد.

 
بنر تسلیت
بنر تسلیت
ابعاد مختلف برای چاپ بنر تسلیت که می توانیم استفاده کنیم چگونه است؟

چاپ بنر تسلیت از نظر ابعاد محدودیت خاصی ندارد و با هر ابعادی می توان این بنرها را چاپ کرد.

چاپ بنر تسلیت افقی معمولا با طول ۲، ۲.۵ و ۳ متر انجام می شود.

بنرهای ایستاده و افقی از نظر قیمت تفاوت خاصی با هم ندارند.

هر فردی می تواند بر اساس نوع سلیقه و مکانی که قرار است بنر نصب شود، مدل مناسب را انتخاب کند.