درباره ما

نمونه بنر تولد

چاپ بنر تولد

چاپ بنر تولد همانطور که از اسم آن مشخص است برای جشن های تولد انجام می شود. بدون شک یکی از مهمترین روزها برای هر خانواده ای، روز تولد افراد مختلف آن خانواده به خصوص فرزندان می باشد. بنرهای مناسبتی از جمله بنر تولد دارای طرفداران بسیار زیادی هستند. این موضوع باعث شده تا چاپ بنر تبدیل به یکی از مهمترین خدمات چاپخانه ها در سراسر کشور بشود. بنرهای تولد را معمولا با توجه به تم تولد و اطلاعاتی مثل جنسیت و سن فرد طراحی می کنند.

چاپ بنر تولد کمک می کند تا بتوان یک پس زمینه یا استیج بسیار زیبا و موثر برای تولد تهیه کرد. این بنر ها باعث می شوند تا بتوان طراحی محیط مورد نظر را برای تولد به بهترین شکل ممکن انجام داد. تزیین دیوار به جای استفاده از بنر گزینه چندان مناسبی به شمار نمی رود، زیرا طراحی بنر بسیار شیک و زیبا انجام می شود در صورتی که چنین امکانی برای تزیین دیوار وجود ندارد. همین موضوع باعث شده تا در سال های اخیر استفاده از بنر در جشن های تولد رشد چشمگیری داشته باشد.

چاپ بنر تولد با استفاده از دستگاه های پیشرفته و اتوماتیک کمک می کند تا بتوان در سریع ترین زمان ممکن، ینر را با بهترین کیفیت ممکن تهیه کرد. کیفیت بالای بنر باعث می شود تا بتوان فضای بسیار زیبایی را برای عکاسی جشن تولد تهیه کرد. بنرهای مخصوص جشن تولد معمولا به صورت کاملا شخصی سازی شده طراحی و چاپ می شوند. این موضوع باعث می شود تا بتوان بنر تولد را بر اساس سلیقه فرد مورد نظر طراحی کرد. بدین ترتیب اثرگذاری بنر بر روی شخص بسیار زیاد بوده و همین امر باعث استقبال بیشتر از چاپ بنر تولد شده است.

بهترین جنس ها برای چاپ بنر تولد کدامند؟

چاپ بنر تولد دارای نکات ریز و درشت بسیار زیادی می باشد. یکی از این نکات که باید توجه ویژه ای به آن داشته باشیم، انتخاب جنس مناسب برای بنر تولد می باشد. بنرهای تولدت مبارک از جمله بنرهایی بوده که از جنس های مختلفی می توان آنها را تهیه کرد و محدودیت خاصی از نظر جنس برای این بنرها وجود ندارد. معمولا جنس بنر بر روی قیمت آن تاثیر مستقیم می گذارد، به همین خاطر است که انتخاب جنس بنر تولد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

اتیلن یا پی وی سی

یکی از جنس های مناسب برای چاپ بنر تولد، پی وی سی می باشد. پی وی سی را می توان رایج ترین جنس بنر موجود در بازار دانست. اغلب بنرهای معمولی که در موارد مختلف مشاهده می شوند، پی وی سی هستند. معمولا کیفیت بالا و قیمت مناسب از ویژگی های بارز بنر پی وی سی به شمار می روند. دوام این بنر ها بسیار زیاد بوده و در مقابل نور آفتاب، رطوبت و تغییرات دمایی نیز مقاومت بسیار خوبی دارند. امکان چاپ با دستگاه های مدرن را دارند و بدین ترتیب می توان به راحتی و با ارزان ترین قیمت ممکن بنر باکیفیتی برای تولد تهیه کرد.

وینیل

برای چاپ بنر و همچنین چاپ لیبل می توان از وینیل هم استفاده کرد. وینیل معمولا به این منظور برای بنر تولد انتخاب می شود که در برابر خراشیدگی دارای مقاومت بسیار زیادی است. این موضوع باعث می شود تا کودکان در جشن تولد نتوانند آسیب خاصی به بنر وارد کنند. با توجه به اینکه بنرها برای یادگاری نگهداری می شوند، عدم آسیب رسانی به آنها دارای اهمیت بسیار زیادی است. علاوه بر موارد ذکر شده از بنرهای مش و یا حتی کاغذی نیز در صورت تمایل می توان برای جشن تولد استفاده کرد.

عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت چاپ بنر برای جشن تولد

قیمت چاپ بنر تولد یکی از مهمترین مواردی است که در هنگام خرید به آن توجه می شود. معمولا بهتر است بنرهای تولد به نحوی انتخاب شوند که با قیمت مناسبی به دست مشتری برسند. این موضوع باعث می شود تا همه افراد بتوانند برای زیباتر و باشکوه تر شدن جشن تولد خود و عزیزانشان از بنر استفاده کنند. در این بخش قصد داریم عواملی که می توانند

روی قیمت چاپ بنر تولد تاثیرگذار باشند را معرفی کنیم.

متراژ بنر

یکی از مهمترین مواردی که باعث میشود قیمت چاپ بنر تولد کم یا زیاد شود، متراژ بنر است. برای به دست آوردن متراژ بنر میتوان طول و عرض آن را در هم ضرب کرد. عدد به دست آمده را اگر در قیمت هر متر مربع بنر ضرب کنید، قیمت تمام شده بنر به دست می آید. اگر میخواهید بنر ارزانتری تهیه کنید، تا جایی که امکان دارد باید ابعاد بنر را کوچکتر در نظر بگیرید.

جنس بنر

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت چاپ بنر تولد، جنس بنر می باشد. برخی از بنرها قیمت مناسبی دارند و حتی با متراژ زیاد نیز هزینه های گزافی برای جشن تولد به وجود نمی آورند. این موضوع باعث شده تا برای جشن تولد گزینه مناسبی به شمار بروند. از جمله جنس هایی که هم قیمت مناسب و هم کیفیت قابل قبولی دارند می توان به پی وی سی اشاره کرد.

نوع چاپ

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت نهایی بنر، نوع چاپ می باشد. دستگاه ها و روش های بسیار مختلفی برای چاپ بنر مورد استفاده قرار میگیرند. معمولا دستگاه های چاپ دیجیتال و تمام اتوماتیک برای چاپ بنر مورد استفاده قرار میگیرند تا کیفیت بنر در حد مطلوب باقی بماند. بهتر است جهت چاپ بنر تولد کیفیت را فدای قیمت نکنید.

کلام پایانی

چاپ بنر تولد یکی از مواردی است که در سال های اخیر در اقصی نقاط کشور در صدر خدمات چاپخانه ها قرار گرفته است. بنرهایی که برای تولد مورد استفاده قرار می گیرند، بهتر است ابعاد بزرگی داشته باشند تا جلوه ای زیبا به محیط بدهند. البته در هنگام سفارش و انتخاب ابعاد باید به قیمت آن نیز توجه داشته باشید. برای اینکه همه افراد بتوانند بنر تولد را با بهترین قیمت ممکن تهیه کنند، ما این خدمات را به صورت کاملا آنلاین و با بهترین قیمت ممکن برای شما همراهان عزیز ارائه می دهیم. امیدواریم که از نتیجه کار رضایت کامل داشته باشید.